PREDAJ A DISTRIBÚCIA PRÍRODNÝCH ČRIEV
Novinky

 

Vitajte na našej novej stránke

Firma JA-PaG,s.r.o. zmenila začiatkom roka 2013 vizuálnu identitu a webovú prezentáciu.

JA-PaG v nových priestoroch

V roku 2012 sme zrekonštruovali naše sídlo. Budeme radi keď nás navštívite a presvedčíte sa o kvalite našich produktov

O nás

Firma JA-PaG, s.r.o., sa od roku  založenia – 2002 n.l. ,  špecializuje na obchodovanie a distribúciu tradičných prírodných obalov pre mäso výroby a údenárstva. Prírodné črevá ako obal na párky, klobásy, špekáčiky, a iné klasické aj gurmánske výrobky je tradičný a hlavne prírodný.

Týmto princípom je smerovaná firma JA-PaG, s.r.o. s dôrazom na kvalitu, so serióznym prístupom a ochotou pracovať a stále sa zdokonaľovať v prospech zákazníka .

Firma JA-PaG, s.r.o. začala pracovať  s veľkým nasedením na Slovenskom trhu, v prenajatých priestoroch, s hľadaním vlastných skladovo-administratívnych  priestoroch, vedúcich k zefektívneniu obchodu a distribúcie prírodných čriev.

V roku  2006   firma zhodnotila pozitíva poskytnutých možností, presadila vlastné záujmy a vybudovala vlastné moderné priestory pre obchodovanie a distribúciu prírodných obalov pre výrobcov tradičných a špeciálnych mäsových i nemäsových výrobkov.

Spôsob  práce, seriózny prístup k obchodovaniu, spokojnosť zákazníkov a pozitívne šíriace sa referencie viedli k rozšíreniu pôsobenia firmy na zákazníkov v okolitých krajinách, ako sú Maďarsko, Čechy a Morava, Poľsko.
Pre zabezpečenie seriózneho  obchodného kontaktu , spoľahlivého  fungovania obchodu a distribúcie tovaru pre zákazníka,  je tu pre vás tím odborných pracovnikov pripravených zrealizovať vaše požiadavky.

V roku 2012 n.l., firma JA-PaG, s.r.o. z dôvodu zabezpečenia bežného i mimoriadneho servisu pre zákazníka, modernizovala a rozšírila vozový park. Taktiež prebehla rekonštrukcia a modernizácia priestorov firmy JA-PaG, s.r.o.

Zodpovedný  prístup , s dôrazom na zabezpečenie kvality,  vo všetkých aspektoch  seriózneho obchodného kontaktu , pre zainteresované obchodné strany – je nemenný a ostáva hlavným kritériom firmy JA-PaG,s.r.o.